×

Novinky

Alienation Mental: Ball spouter LP limitovaná edice

9. 6. 2022

Na začátku milénia se metalová kultura přizpůsobila trendům, nebo šla cestou většího extrému. ALIENATION MENTAL si vybrali možnost "B",  "B" jako Ball Spouter! Nejzásadnjěší deska českých deathgrinderů po dvaceti letech poprvé na vinylu a vychází 30.6.2022.

PŘEDPRODEJ:


Limitovaná edice 150ks LP (499 czk)
e-shop: https://neo.neonarcis.com/product/detail/id/2371-alienation-mental-ball-spouter-limited-lp
---
Limitovaná edice 100ks LP+CD: (550 czk)
e-shop: https://neo.neonarcis.com/product/detail/id/2372-alienation-mental-ball-spouter-limited-lp-cd

Vychází čtvrté číslo Telepatie zine – hudebního magazínu z podsvětí.

6. 3. 2022

Po roce jsme zpět s novým číslem, které na 162 stranách přináší převážně rozhovory. Ty jsou z valné části zaměřené na osobnosti – Skoří (EXORCIZPHOBIA), Roman Holý (J.A.R., MONKEY BUSINESS, …), Tomáš Mitura (VOLE, SNĚŤ), Lilek (Stoned To Death), Zdeněk Nevělík (ET MORIEMUR), Anton Rozbora (GOATCRAFT, RADIATION, …), Milan Urza (PRVNÍ HOŘE, …), Lukáš Páral (Doomentia Records) a Ondřej Pěkný (VELLOCET ROLL, VOLUPTAS). 

Zrod své čerstvé desky komentují Johan a Mičl z PRŮMYSLOVÉ SMRTI, s kompletní sestavou NĀV se vypravíme do světa black metalu, zatímco s CHLAD se ponoříme do hlubin tradičního doom metalu. Po mnoha letech činnosti vydali HC/punkoví JONESTOWN svojí první velkou desku – jasný důvod k rozhovoru. Loni vyšla silná nahrávka i HOODED MENACE, o které se rozvyprávěl Lasse Pyykkö. S kanadskými veterány speed/thrash metalu – RAZOR – zavzpomínáme na osmdesátá léta, ale dojde i na současnost.

Barvitý a vtipně pojatý tour report z putování kapel CONTRASTIC a PERFECITIZEN napsal Ossie (L'inphantile collective). Zajímavými místy nás v textu Koncertní genius loci provede Ondřej Helar. V článku s podtitulem „Nejlepší punk byl stejně DYBBUK“ si podrobně projdeme historii kapel PLYN, DYBBUK a ZUBY NEHTY. 

V zinu nechybí ani dvě ankety. První je na téma muzikant/recenzent, zatímco ta druhá se zaobírá uměleckými díly na obalech desek. A jedno umělecké dílo se tradičně nachází i na titulní straně Telepatie – a opět se o něj postaral Andy.

Kontakt pro info a objednání: neonarcis@seznam.cz

cena: 199 czk

Předprodej limitované verze LP FEASTEM - World Delirium byl právě spuštěn!

16. 12. 2021

Po deseti letech od vydání druhého alba finských grinderů FEASTEM, vychází tenhle skvost poprvé i na vinylu a my my máme radost, že právě na naší značce.
K dispozici je 400 ks klasické černé desky a limitky na neonově oranžové v počtu 100 ks!
Oficiální datum vydání 31.12.2021!


-------------------------------
Ten years after the release of the second album of Finnish grinders FEASTEM, this gem is released on vinyl for the first time - and we are happy that it is on our label.
There are 400 copies of the classic black record and 100 copies of the neon orange limited edition!
Official release date 31.12.2021!

LP black version: 350 CZK / 14 €
LP neon orange version: 390 CZK / 15 €

INSISTENT připravuje full-length debut!

15. 2. 2021

RYCHLÝ CÉDÉČKA

27. 12. 2020

Speciální akce na všechny vaše objednávky cédéček od 25.12. do 31.12.2020!
U objednávek CD s celkovou cenou nad 499,- si bereme poštovné na sebe. (platí pouze u objednávek převodem, neplatí u dobirek)

www.neonarcis.com

foto: Petr Prewith Adamec
náhodně procházející studentka filozofie: Hana Kupilíková

PERFECITIZEN
- Humanipulation

14. 7. 2020

Dlouho očekávaná třetí deska progresivních blastcoristů PERFECITIZEN vychází na CD 1.8.2020 a na limitovaném LP (bude obsahovat též CD a samolepku) 10.10.2020. Toto není deska pro masy, ale pro jednotlivce, kteří se marně snaží zařadit! 20-ti stránkový booklet potěší všechny, kteří umí číst.

Chceš-li si pojistit svůj kousek, objednej už dnes:
PERFECITIZEN - Humanipulation CD ( CD předprodej: 250 CZK / 10 € )
PERFECITIZEN - Humanipulation LP + CD + sticker ( LP + CD + sticker předprodej: 499 CZK / 20 € )

Poslouchej zde.

GRIDE - Hluboká temná modř

1. 6. 2020

CZ: Z neutrální zóny hluboké temné modři se ozývá volání divočiny. Na L’inphantile Collective právě vychází na CD finální nahrávka dlouholeté sestavy jihočeských krotitelů harmonie GRIDE. Ve 29 minutách z rány ticha způsobené vypůjčenou starou žiletkou vytryskne do nemocného světa 18 songů neurálního výbuchu energie. Vedle Hluboké temné modři uslyšíte v tomto formátu poprvé i materiál ze splitů se Sidetracked a Thema Eleven. Hudba je opět rychlejší než smrt a tvrdší než život pavlačového domovníka. Hardcore snoubící se s grindcorem, páchnoucí jak záhon přešlechtěných orchidejí.

ENG: From the neutral zone of deep dark blue comes the call of the wilderness. The final recording of a years-long group of South Bohemian tamers of harmony GRIDE is currently being released on CD via L’inphantile Collective. In 29 minutes, 18 songs of a neural burst of energy erupt from the wound of silence caused by a borrowed old razor into the sickening world. In addition to Hluboká Temná Modř , this release brings for the first time the material from splits with Sidetracked and Thema 11. Music is again faster than death and harder than life of a janitor. Hardcore merging with grindcore and smelling like a bed of overbred orchids.

GRIDE - Hluboká temná modř ( CD předprodej: 250 CZK / 9.95 € )

PERFECITIZEN - 4 nové singly z nadcházející desky Humanipulation

2. 3. 2020

L´INPHANTILE COLLECTIVE
- co od nás můžete čekat v roce 2020

11. 2. 2020

L´C 028 CD GRIDE - Hluboká temná modř
L´C 029 CD/LP PERFECITIZEN - Humanipulation
L´C 030 7"EP SIX-SCORE / CONVULSIONS - split ( 7"EP předprodej: 130 CZK / 5 € )

Po loňském premiérovém záseku pražských grinderů INSISTENT, které se na Svět dostalo v podobě splitka s jihočeskými BYT, se INSISTENT vrací s svým novým 15-ti minutovým samostatným CD "Suspect"! Vychází právě v těchto dnech a vy si ho můžete objednat buď u nás v e-shopu, nebo premiérově zakoupit na OBSCENE EXTREME 2019, kde INSISTENT i hrají!

CD předprodej: 200 CZK / 8 €

společné split album death/punkových MÖRKHIMMEL a doom metalových citových vyděračů THE TOWER vychází v červnu 2017 na L´INPHANTILE COLLECTIVE

CD předprodej: 200 CZK / 8 €

nový release L´C 019:
7"EP TEETHING/FEASTEM

black version 150 CZK / 5,99 €
blue version (limited) 150 CZK / 5,99 €

Plány na rok 2016

19. 12. 2015

Rok je zase pryč a my bychom Vás rádi navnadili na naše budoucí koncerty a aktivity v roce 2016.

Krom pátého pokračování minifestivalu KINDER GRINDER, který se bude konat v únoru, Vás chceme pozvat na na strahovskou Sedmičku, kde se v pátek 18.března 2016 uskuteční koncert Kanadských grinderů FUCK THE FACTS!
Společně s nimi vystoupí ještě němečtí WOJCZECH a slovenští CONTROLLED EXISTENCE.

Na tradiční FEKAL PARTY se můžete těšit v sobotu 27.8.2016 a první kapely zveřejníme už pár vteřin po Silvestrovské půlnoci.

Vydavatelské plány pro rok 2016 (pokud vše klapne):

  • split 7"EP finských FEASTEM a španělských TEETHING (v prvních týdnech lednových)
  • debutní album francouzských KALIYUGA (na jaře)
  • split album tuzemských death metal/crusterů MÖRKHIMMEL a doomařů THE TOWER (na jaře)

o dalších aktivitách Vás budeme neprodleně informovat :-)

Díky za Vaší podporu!

Vánoční L'Inphantile Čepice

29. 11. 2014

Vánoční L´INPHANTILE čepice s bambulí i bez (cena 300,-) Objednávejte na neonarcis@seznam.cz.