×

L'Inphantile Collective Family

Perfecitizen

ČR, Praha / Olomouc | * 2010
Země Česká republika
Diskografie
Členové
  • Jarda Haž - bicí
  • Tomáš Mleziva - kytara
  • Olda Kamenetski - zpěv

Kapela vznikla ihned po rozpadu Alienation Mental, kteří se pohybovali na pražské grindové scéně od roku 1997. V roce 2011, po letech stagnace, tři nově příchozí členové s původním bubeníkem Jardou Hažem nahráli poslední album Alienation Mental a kapelu definitivně ukončili.

Tři ze čtyř Mentálů okamžitě založili novou kapelu, PERFECITIZEN. Počáteční line-up byl: Tomáš Mleziva (kytara), Olda Kamenetski (vokály) a Jarda Haž (bicí). Od března 2011 do konce roku odehrála kapela 13 koncertů po celé republice. V červenci nastoupil Petr Vaněk na pozici baskytaristy.

Na podzim roku 2011 nahrál PERFECITIZEN první tři skladby ve studiu Davos jako on-line promo s názvem "Promo MMXI". Promo materiál měl vesměs pozitivní odezvu jak ze strany médií, tak i veřejnosti. Po této nahrávce se Petr rozhodl ukončit působení v kapele vzhledem k velmi lukrativní pracovní nabídce v zahraničí.

V roce 2012 kapela dále koncertuje a neustále pracuje na novém materiálu na debutové album, jehož nahrávání je naplánováno na konec roku 2012.

Deska, v podobě CD, vychází v roce 2013 pod názvem "Through". Kapela se následně objevuje na největších festivalech v České i Slovenské republice a začíná často jezdit i na koncerty po sousedních zemích. Momentálně kapela pracuje na nové CD, které by se mělo objevit začátkem léta 2015.